ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВУЮЧОГО УКРАЇНСЬКОЇ МІЖЦЕРКОВНОЇ РАДИ ЄПИСКОПА ОЛЕКСАНДРА РОСТИСЛАВОВИЧА РУДИНЦЯ «про посвячення у важкі часи…»

Любі брати та сестри з церков, місій, реабілітаційних центрів, семінарій, біблійних шкіл та інших структур, що відносять себе до сім’ї Української міжцерковної ради! Маю до вас сердечне прохання і хочу говорити до вашого серця.

У цей неординарний час, який склався, хочу просити вас, щоб ви не злишали своєї вірності і посвячення у десятинах і приношеннях Господу. Навіть у час, коли немає публічних зібрань, у час, коли, я розумію, вам стало важче жити і ви не маєте доходів, з того, що ви можете і як ви можете, будь ласка, вділяйте часточку на Царство Боже, на діло Боже. Підтримуйте ваших пасторів і лідерів.

Люди, які працюють в церкві на повний час, не мають зараз змоги перепрофілюватися: не може ваш служитель, який служив на повний час, сьогодні знайти собі іншу роботу, щоб заробити. Бо навіть ті, хто мали її — втратили. А він має якось жити і утримувати сім’ю.

Також нам потрібно зберегти ту інфраструктуру церкви, те майно, а також ті лідерські команди, які є у вас, щоб вони не зруйнувались за цей місяць, який ще є попереду.

Тому я благаю вас, щоб ви були вірними і посилали даяння на карточку чи через інші шляхи, щоб приносили і жертвували на Царство Боже. Підтримуйте ваших пасторів — їм особливо важко. Тому що все, чому вони присвятили своє життя, тепер опинилось у такій ситуції. Я дякую вам за розуміння.

В часи Ізраїля, коли було 12 колін, було встановлено Богом, що 11 колін віддають десятину дванадцятому, і ніхто ніколи не нарікав на це. Хоча була нерівна пропорція. Давайте порахуємо: якщо одне з колін віддавало десятину, то в нього залишалось 90 відсотків, а коліно Левія, написано, від десятини мало 110 відсотків — тобто більше, ніж всі решта. Але в Біблії нема навіть жодного випадку чи сигналу, щоб хтось десь нарікав. Чому? Бо люди розуміли, що наскільки буде утвердженою і ефективною молитва і заступництво за них оцим коліном Левія і служіння в храмі, настільки в них буде успіх в їхніх справах.

З огляду на цей приклад, памятайте, що не тільки наші рухи, не тільки наші джерела для життя, не тільки наш хліб є запорукою для виживання і для того, щоб ми вистояли сьогодні. Але також молитва ваших лідерів, ваших пасторів, ваших духовних наставників, які стоять перед Богом в проломі за вас. І Бог буде відкривати інші свої надприродні джерела, щоб прогодувати вас і утримати вас і ваші родини.

Можливо, ваш пастор через свою скромність і не скаже вам прямо, що йому тяжко. Але я як поставлений сьогодні Єпископами головуючий Українською міжцерковною радою турбуюсь і про служителів, і про вас і прошу вас: «Будьте жертовні».

Дякую вам, що ви розумієте мене, благословляю і молюся за вас.
Ваш покірний слуга єпископ Олександр.

Scroll to top