ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВУЮЧОГО УКРАЇНСЬКОЇ МІЖЦЕРКОВНОЇ РАДИ ЄПИСКОПА ОЛЕКСАНДРА РОСТИСЛАВОВИЧА РУДИНЦЯ “про посвячення у важкі часи…”

Любі брати та сестри з церков, місій, реабілітаційних центрів, семінарій, біблійних шкіл та інших структур, що відносять себе до сім’ї Української міжцерковної ради! Маю до вас сердечне прохання і хочу говорити до вашого серця.

У цей неординарний час, який склався, хочу просити вас, щоб ви не злишали своєї вірності і посвячення у десятинах і приношеннях Господу. Навіть у час, коли немає публічних зібрань, у час, коли, я розумію, вам стало важче жити і ви не маєте доходів, з того, що ви можете і як ви можете, будь ласка, вділяйте часточку на Царство Боже, на діло Боже. Підтримуйте ваших пасторів і лідерів.

Люди, які працюють в церкві на повний час, не мають зараз змоги перепрофілюватися: не може ваш служитель, який служив на повний час, сьогодні знайти собі іншу роботу, щоб заробити. Бо навіть ті, хто мали її – втратили. А він має якось жити і утримувати сім’ю.

Також нам потрібно зберегти ту інфраструктуру церкви, те майно, а також ті лідерські команди, які є у вас, щоб вони не зруйнувались за цей місяць, який ще є попереду.

Тому я благаю вас, щоб ви були вірними і посилали даяння на карточку чи через інші шляхи, щоб приносили і жертвували на Царство Боже. Підтримуйте ваших пасторів – їм особливо важко. Тому що все, чому вони присвятили своє життя, тепер опинилось у такій ситуції. Я дякую вам за розуміння.

В часи Ізраїля, коли було 12 колін, було встановлено Богом, що 11 колін віддають десятину дванадцятому, і ніхто ніколи не нарікав на це. Хоча була нерівна пропорція. Давайте порахуємо: якщо одне з колін віддавало десятину, то в нього залишалось 90 відсотків, а коліно Левія, написано, від десятини мало 110 відсотків – тобто більше, ніж всі решта. Але в Біблії нема навіть жодного випадку чи сигналу, щоб хтось десь нарікав. Чому? Бо люди розуміли, що наскільки буде утвердженою і ефективною молитва і заступництво за них оцим коліном Левія і служіння в храмі, настільки в них буде успіх в їхніх справах.

З огляду на цей приклад, памятайте, що не тільки наші рухи, не тільки наші джерела для життя, не тільки наш хліб є запорукою для виживання і для того, щоб ми вистояли сьогодні. Але також молитва ваших лідерів, ваших пасторів, ваших духовних наставників, які стоять перед Богом в проломі за вас. І Бог буде відкривати інші свої надприродні джерела, щоб прогодувати вас і утримати вас і ваші родини.

Можливо, ваш пастор через свою скромність і не скаже вам прямо, що йому тяжко. Але я як поставлений сьогодні Єпископами головуючий Українською міжцерковною радою турбуюсь і про служителів, і про вас і прошу вас: “Будьте жертовні”.

Дякую вам, що ви розумієте мене, благословляю і молюся за вас.
Ваш покірний слуга єпископ Олександр.

Продовжити читання

Рада Церков оголосила 25 березня 2020 року Днем загальної молитви і посту за Україну

 У зв’язку з карантином в Україні та введенням в окремих регіонах режиму надзвичайної ситуації з метою недопущення поширення коронавірусу, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій оголосила 25 березня 2020 року Днем загальної молитви і посту за Україну.

Повний текст звернення: 

ЗАКЛИК

Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій

до загальної молитви і посту за Україну

У доповнення до нашого попереднього Заклику щодо профілактики поширення коронавірусу та усвідомлюючи свою відповідальність за здорове майбутнє українського суспільства, збереження демократичних здобутків держави і поваги до гідності людини, її прав і свобод, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звертається до всіх людей доброї волі з закликом приєднатися до загальної молитви і посту (для тих, кому дозволяє стан здоров’я) за Україну.

Історія свідчить, що єднання народу та взаємодопомога один одному під час складних життєвих випробувань є важливим і ефективним засобом перемоги епідемій, стихійних лих, економічних криз. Однак для усіх віруючих ще більш важливим є усвідомлення того, що лише з Божою допомогою та мудрістю людина може пройти ці складні часи гідно, зі спокоєм у серці, з тверезим розумом.

З цією метою Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій оголошує 25 березня 2020 року Днем загальної молитви і посту за Україну.

Ми закликаємо віруючих різних конфесій, а особливо тих в нашій державі, від кого зараз залежить ухвалення складних та відповідальних рішень, у цей день проявити смирення і покаяння перед Богом, залишаючись кожен у місці свого перебування. Закликаємо всіх віруючих звернутися до Всевишнього з молитвою про захист життя та здоров’я кожної людини, подання допомоги у боротьбі з пандемією, про лікарів та всіх, хто жертовно служить ближнім, про зцілення уражених хворобою, про мудрість і наснагу щодо вжиття практичних заходів для недопущення поширення коронавірусу в Україні та світі. Нехай Господь надихне кожного, особливо серед наділених владою, мудро і відповідально діяти щодо надання допомоги нужденним, хворим і особам літнього віку, розроблення плану підтримки самозайнятих осіб і тих сімей, які через карантин залишилися без засобів до існування.

Бережімо віру, мир і спокій у наших серцях. З Божою допомогою виклик, що постав перед усіма нами, буде подоланий, в тому числі завдяки особистій відповідальності кожного щодо дотримання гігієни та вимог карантину, злагодженим профілактичним діям, відважності наших лікарів, усього медперсоналу і працівників інших відповідальних галузей.

Прикликаємо Божий захист і благословення на кожного!

джерело:

Інститут релігійної свободи

Продовжити читання

Звернення головуючого Української Міжцерковної Ради єпископа Олександра Ростиславовича Рудинця “про підтримку пасторів Церквою”

Превелебні єпископи та пастори, старійшини та диякони, лідери та служителі!
Дорогі брати і сестри!
Мир Божий і благодать Вам хай приможується.

У тяжкі часи випробовувань зертаюсь до Вас з проханням. Ця криза вперше трапилася для Ваших лідерів і пасторів. Ми не знаємо часом як вчинити у тій чи іншій ситуації. Одному члену громади бачиться один хід служінь, а другому навпаки.
Будьте ласкаві, підтримайте Ваших пасторів у молитві та у їхніх рішеннях. Ніхто більше, ніж пастор, не вболіває за успіх громади. Не лишайте їх наодинці з викликами, підтримуте сім’ї, моліться.
Усі великі пробудження були не на гладких і масних дорогах, а після криз. Так буде і цього разу. Нас чекає Великий Прорив Царства Божого. Там треба міцні команди вірних однодумців. Господь сформував їх зараз в Україні.
Тримайтесь апостольських команд і будьте частиною великих рухів Духа Святого. Слово від Господа Вам:
1 Солунян 5 розділ (крім 26 вірша покищо)😔:
“1 А про часи та про пори, брати, не потрібно писати до вас,
2 бо самі ви докладно те знаєте, що прийде день Господній так, як злодій вночі.

3 Бо коли говоритимуть: Мир і безпечність, тоді несподівано прийде загибіль на них, як мука тієї, що носить в утробі, і вони не втечуть!

4 А ви, браття, не в темряві, щоб той день захопив вас, як злодій.

5 Бо ви всі сини світла й сини дня. Не належимо ми ночі, ні темряві.

6 Тож не будемо спати, як інші, а пильнуймо та будьмо тверезі!

7 Ті бо, що сплять, сплять уночі, а ті, що напиваються, вночі напиваються.

8 А ми, що належимо дневі, будьмо тверезі, зодягнувшися в броню віри й любови, та в шолом надії спасіння,

9 бо Бог нас не призначив на гнів, але щоб спасіння одержали Господом нашим Ісусом Христом,

10 що помер був за нас, щоб, чи пильнуємо ми чи спимо, укупі з Ним ми жили.

11 Утішайте тому один одного, і збудовуйте один одного, як і чините ви!

12 Благаємо ж, браття, ми вас, шануйте тих, що працюють між вами, і в вас старшинують у Господі, і навчають вас вони,

13 і в великій любові їх майте за їхню працю. Між собою заховуйте мир!

14 Благаємо ж, браття, ми вас: напоумляйте непорядних, потішайте малодушних, підтримуйте слабих, усім довготерпіть!

15 Глядіть, щоб ніхто нікому не віддавав злом за зло, але завжди дбайте про добро один для одного й для всіх!

16 Завжди радійте!

17 Безперестанку моліться!

18 Подяку складайте за все, бо така Божа воля про вас у Христі Ісусі.

19 Духа не вгашайте!

20 Не гордуйте пророцтвами!

21 Усе досліджуючи, тримайтеся доброго!

22 Стережіться лихого в усякому вигляді!

23 А Сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!

24 Вірний Той, Хто вас кличе, Він і вчинить оте!

25 Браття, моліться за нас!

(26 Привітайте всю браттю святим поцілунком!)

27 Заклинаю вас Господом, цього листа прочитати перед усіма братами!

28 Благодать Господа нашого Ісуса Христа нехай буде з вами. Амінь!”

З любов’ю і молитвою про Вас, найменший у Царстві єпископ Олександр Рудинець.

Продовжити читання

ПЕТИЦІЯ НА ЗАХИСТ ХРИСТИЯНСЬКИХ ЦІННОСТЕЙ

Прохання до усіх віруючих нашої держави: приєднатися і підписати цю петицію до президента України на захист християнських цінностей!

відеозвернення єпископів і старших служителів Української Міжцерковної Ради:

посилання для підпису петиції:

https://petition.president.gov.ua/petition/74484?fbclid=IwAR24vmr5q1iIajcSvfazM7N5VFhJb22dUSXOtsfb0hBXU-a6K19cdNQo9kU

реквизити петиції на сайті:

№22/074484-еп

ПЕТИЦІЯ ЩОДО ЗАХИСТУ ХРИСТИЯНСЬКИХ ЦІННОСТЕЙ – ОСНОВИ СТАБІЛЬНОСТІ, РОЗВИТКУ І ПРОЦВІТАННЯ УКРАЇНИ

Продовжити читання

Будемо на зв'язку

Українська Міжцерковна Рада

Звертайтеся до нас

МЕНЮ

Виберіть цікавий для Вас розділ.