05.05.2006 Українська міжцерковна Рада засудила легалізацію легких наркотиків

Координатор Української міжцерковної Ради (УМР), єпископ Володимир Гарбар 4 травня оприлюднив відкритий Лист до християнських Церков, до народу та Президента України під назвою „Будьте пильними! Нам пропонують „легку” смерть”. У ньому наголошується на згубних наслідках легалізації легких наркотиків в Україні та закликається до протидії цьому.

„У Києві в черговий раз має пройти „Конопляний марш” за легалізацію легких наркотиків. Цей марш тільки вершина того айсберга, який своїми метастазами охоплює все більшу частину нашої молоді. Кількість наркоманів та горе матерів не можна замовчувати. Ця проблема давно набрала загальнодержавного значення. Даремно нас хочуть переконати, що це не злоякісна „пухлина”. Будемо пильними до нашого майбутнього, до здоров’я нашої нації. Давайте візьмемось за руки всі разом і не дамо цій заразі знищити нас. Хай не появиться ще одна сльоза на обличчі нашої Матері України. Давайте об’єднаємось в молитві до Бога, щоб відвернув від нас це горе. Кожний на своєму місці не мовчатимемо, а волатимемо хай почує нас Бог наш”, – сказано у листі.

Українська міжцерковна Рада підтримує проведення альтернативного маршу проти легалізації легких наркотиків, який пройде в суботу 6 травня о 12 годині на Софіївському Майдані.
05.05.2006 р.

Scroll to top