28 жовтня 2014 року відбулося чергове засідання УМР

28 жовтня відбулося чергове засідання Української Міжцерковної Ради (УМР). Засідання відкрив головуючий в УМР єпископ Валерій Решетінський словом з Єзекіїля 47:1-7. Після вступної молитви він поділився з присутніми єпископами та пасторами словом про важливість єдності Церкви Христової, щоб вона як єдине Тіло змогла щось зробити задля духовної та суспільної реформації України.

На порядку денному обговорювалися такі питання як соціально-політична та релігійна обстановка в Україні, насамперед у Донецькій та Луганській областях і в Криму, організація гуманітарної допомоги переселенцям та особам, які знаходяться в зоні АТО, міжнародна співпраця з питань організації християнського гуманітарного конвою на Схід України, співпраця УМР з Радою Євангельських Протестантських Церков України (РЄПЦУ), Всеукраїнською Радою Християнських Церков (ВРХЦ) та Благодійним Альянсом «АГАТОС», участь України в діяльності Всесвітньої організації Росту Церков, викладання дисциплін «Християнська етика» та «Християнський світогляд» в освітніх закладах. Активну участь в обговоренні взяли єпископи Володимир Ковинев, Сергій Балюк, Андрій Тищенко, пастори Генрі Мадава, Борис Грисенко, Вадим Шипілов, Юрій Бабінець, Валерій Тимощук, Роман Корнійко, В’ячеслав Плохотник, Олександр Калабський, Руслан Кухарчук, Віталій Ляшенко та інші служителі. На засіданні виступив пастор Денис Подорожний, який зробив офіційну заяву з проханням прийняти до складу УМР об’єднання церков «Слово Життя», яке він нині представляє в Україні.

Після цього виконавчий секретар УМР пастор Сергій Убогов поінформував присутніх на засіданні з низки важливих питань: позитивні тенденції в сфері церковно-державних відносин, стан розробки Соціального маніфесту УМР та Концептуальних напрямів розвитку духовності і морально-етичної культури в Україні, звіт про заходи УМР за останнє півріччя, активізація діяльності та оновлення складу комітетів УМР, фінансовий звіт УМР.

Також було проанонсовано найближчі заходи, що ініціюються членами та партнерами УМР:

7-9 листопада 2014 р. Міжнародний форум «Новомедіа», м. Київ, Готель «Турист»

9 листопада 2014 р. Всеукраїнський День молитви за сиріт за участю глав конфесій та родини Президента України, м. Київ, Михайлівська площа

12-15 листопада 2014 р. Східноєвропейський Лідерський Форум, Київ, вул. Жмаченка, 20

24-26 листопада 2014 р. Лозаннська Євразійська консультація, м. Київ, вул. Щекавицька 2/8

4-5 грудня 2014 р. Глобальний Лідерський Саміт, м. Київ

13 грудня 2014 р. Національна молитва за Україну (м. Харків або м. Слов’янськ)

Завершилася офіційна частина засідання УМР молитвою, яку звершив пастор Костянтин Шаповалов, після чого всі бажаючі мали можливість розділити трапезу та поспілкуватися.

Чергове засідання УМР заплановано на 17 березня 2015 року. В період між засіданнями робота буде продовжуватися в комітетах та робочих групах.

Scroll to top