Марафон “Молитва за Вибори” від УМР об’єднав у молитві тисячі християн впродовж березня

На початку березня Українська Міжцерковна Рада (УМР) ініціювала проведення місяця молитви за вибори. Ідея полягала у тому, щоб щодня у прямому ефірі єпископи, пастори та служителі – члени УМР молилися за прийдешні вибори разом з глядачами. За місяць відбулося 24 таких молитви. Щодня о 17.00 сотні християн у прямому ефірі приєднувалися до молитовного марафону. Загальний обхват аудиторії склав близько 25 тис. переглядів. 

Розпочав марафон 4 березня головуючий УМР Андрій Георгійович Тищенко. Він задав напрямок для молитви а увесь місяць, прочитавши місце з Писання, а потім додав: День виборів – це дуже важливий день. Тому ми всі – брати, сестри, хто входять в УМР, а це понад 800 церков повинні молитися щоб прийшла людина, яка приведе нас до успіху, до духовного пробудження, до процвітання і до миру. Людина, яка буде гідна, закінчити війну, повернути втрачені нами землі”. 

Всі служителі, які брали участь у прямих ефірах проявили відповідальність. Молилися про чесні вибори, про перемогу правди, справедливості, волю та плани Божі в Україні. В цій молитві об’єдналися 24 служителі з різних міст України: Києва, Одеси, Черкас, Кривого Рогу, Луцьку, Дніпра, Тернополя, Слов’янська. Особлива молитва відбулася 16 березня у Дніпрі, куди служителі УМР приїхали для засідання, а також спільно молилися. Відбувалася також трансляція онлайн.  

Дехто із служителів проявили креатив під час молитви. 

Деякі єпископи прийняли рішення молитися разом із своїми церквами в містах. Такою була молитва єпископа асоціації “Блага Звістка” Вадима Шипілова та єпископа об’єднання церков “Дім Хліба” Валерія Григораша 

Керівник “Руху шукачів Бога” Сергій Шидловський взагалі під час ефіру був на території Естонії і молився за Україну та вибори. “Вибори – це добре. А вибори, які направляє Господь – це ще краще! Серце царя – в руках Господа. Хоч цар Кір був язичником, але він розбудовував Ізраїль”.  

Андрій Бакала, керівник об’єднання союзу християнських церков “Слово життя” в Україні задав тон молитви у своєму ефірі словами: “Молитва працює! Молитва – це проявлення Божої сили. Ми не все можем, але Бог може все!” 

Єпископ Олександр Рудинець, заступник Голови Української Міжцерковної Ради молився спільно із своїми двома синами за сімейним столом. 

Олексій Демидович та Петр Дудник молилися зі Словянська, а Сергій Демидович підключався в спільної молитви в онлайн режимі з Києва.  

Напередодні святкування свята Пурім молився старший рабин Київської Еврейської Месіанської Общини Борис Грисенко. Він провів паралель між тим, що зробив Бог через свою вибрану Естер і тим, що відбувається зараз в Україні: Господь зробив тоді духовний переворот. Той план, який був задуманий ворогом проти Божого народу, повернувся проти ворога. Потім рабин молився за Божий переворот, щоб Бог взяв план ворога проти України і повернув це во благо народу.  

Заключну молитву в переддень виборів звершив головуючий УМР Андрій Тищенко. 

Загалом цей місяць молитви став великим благословінням для людей, які приєднувалися в прямому ефірі та молилися разом із служителями. Про це свідчать численні коментарі, де люди проголошували в духовний світ переконання в Божому веденні та керівництві. Це був потужний час пробування в ревній молитві, в присутності Божій.  

Прес-центр УМР

Scroll to top