На засіданні УМР обрано нового головуючого та проголосована Постанову «Про захист і відродження України»

9 травня відбулося чергове засідання Української Міжцерковної Ради у Києві під головуванням єпископа Асоціації церков «Блага Звістка» Вадима Шипілова. У засіданні взяли участь голови та уповноважені представники духовних управлінь і центрів повноєвангельських церков України.

Також у роботі взяв участь Віктор Войналович, перший заступник голови Державної служби України з етнополітики та свободи совісті. Українські пастори і єпископи обговорили стан справ у церковно-державних відносинах. Зокрема йшлося про капеланське служіння протестантських священнослужителів. Торкнулися питання дії нового закону про посилення мобілізації в частині можливості пасторів продовжувати ефективно звершувати свою місію серед своїх громад.

Окремим пунктом порядку денного був розгляд проєкту Постанови «Про захист і відродження України». У зазначеному документі констатується моральна, політична, економічна та військова криза в Україні та вказується на шлях виходу з неї через покаяння народу і повернення держави на шлях християнського поступу. За підсумками розгляду ця Постанова була проголосована одноголосно і буде оприлюднена найближчим часом.

На завершення засідання УМР чинний головуючий Вадим Шипілов склав свої повноваження. Новим головуючим обрано Валерія Григораша, єпископа об’єднання церков «Дім Хліба». Першим заступником обрано Руслана Кухарчука, голову християнського громадянського руху «Всі разом!». Заступником обрано Миколу Савчука, єпископа Центру християн віри євангельської «Спасіння».

 

Scroll to top