Відбулося чергове засідання членів Української Міжцерковної Ради в Дніпрі 

З 14 по 16 березня єпископи, пастори, служителі та громадські активісти – члени Української Міжцерковної Ради (УМР) зі всієї України зібралися для аналізу та подальшого планування роботи Ради. На порядок денний винесли питання щодо обрання нового головуючого та секретаря, звіт по діяльності різних комітетів УМР, а також – обговорення духовної та суспільно-політичної ситуації в Україні. В суботу, 16 березня, провели молитву за Україну, церкву, народ та суспільство. Все відбувалися у приміщенні Дніпровської церкви “Нове покоління”. 

Почалося засідання із вступного слова головуючого УМР, єпископа церков “Нове покоління” Андрія Тищенка. Єпископ запевнив, що головна задача сатани – це позбавити християн в церквах сили Духа Святого. Саме тому, зі слів служителя,  кожному потрібно протистояти цьому впливу і ревнувати про силу Божу у своєму житті та служінні.  

Далі була обговорена духовна та суспільно-політична ситуація в Україні, визначено певні акценти, на які церкві та громадським організаціям варто звертати більше уваги. 

Служитель Київської єврейської месіанської общини (КЕМО) Андрей Міщенко анонсував кілька важливих подій. Спочатку розповів про конференцію “Погружение в любовь Отца”, яка відбудеться 3-4 травня 2019 у “Палаці Спорту” за підтримки УМР. Читайте детальніше та реєструйтеся за посиланням. Також обговорили деталі проведення Національного Дня Молитви у Києві 8 червня у “Палаці спорту”. Захід, який об’єднає тисячі християн в молитві за Україну.  

Напередодні виборів, 29 березня, запланували проведення посту по молитви за вибори та майбутнього Президента України. У цей день на сторінці УМР у Фейсбук буде прямий ефір – міст з включенням пасторів церков з різних куточків України. 

Щодо ситуації по вуличним заходам просімейного характеру розповів голова громадянського руху “Всі Разом!” Руслан Кухарчук. Цьогоріч сімейний рух в Україні дуже масштабувався. Взяли участь у проведенні вуличних сімейних свят 60 міст, а загальна кількість учасників склала 210 тис. чол. “Це європейський рекорд. Я не знаю інакшої європейської країни, де в стількох містах за один сезон проходить стільки сімейних заходів, – із захватом ділиться успіхами Руслан та додає: Якщо наші вулиці та площі не будуть зайняті сімейними святами, то вони будуть зайняті гей-парадами та іншими мерзотами. Активіст закликав церкви бути максимально активними в плануванні та організації вуличних активностей для сімей у своїх містах.  

Єпископ церков “Перемога” Генрі Мадава розповів про служіння місії “Покоління для Ісуса”, яка працює з підлітками та молоддю для проповіді Євангелія та преображення їхнього життя з юності, щоб УМР могла розглянути ці дієві методи служіння молодому поколінню. 

Особливим гостем став чех Братіслав Сиппек. Він закликав церкви-члени УРМ активно долучатися до служіння “Христос для всех народов” (в минулому – служіння Рейнхарда Бонке). Служитель поділився благословіннями, які вони отримують від організації масштабних євангелізаційних проектів на стадіонах по всьому світу. 

Про “Молитовну школу Ісуса Христа” розповів пастор Кім Біенг. Він з впевненістю заявляв, що завдяки школі кожен зможе оновити і зробити  ефективним своє молитовне життя, а також практично застосовувати знання в пасторському та лідерському служіннях.  

Далі служителі давали звіти по діяльності таких комітетів: освіти та науки, капеланського служіння, месіанського та молитовного служіння. Кожен із комітетів має свої успіхи та розвиток.  

В темі месіанського служіння старший рабин КЕМО Борис Грисенко відзначив, що багато лідерів і пасторів не бачать сенсу піднімати тему месіанського служіння. Але така тенденція не має місця у Європі. Він переконаний: дуже важливо провести навчання для обізнаності членів євангельських церков щодо месіанського служіння. 

У молитовному комітеті планами на майбутнє поділився Сергій Шидловський, засновник “Руху шукачів Бога”. Запрошував приєднуватися до особливої щорічної молитовної конференції “Пенуел”, що проходитиме 20-21 серпня в Естонії. Також служитель анонсував святкування 20-ї річниці руху, яке планується на 20 серпня 2020 року в Талліні і збере 20 тис. християн, які будуть молитися, поклонятися Бога та євангелізувати 

Наприкінці засідання учасники проголосували за продовження строку на посаді Головуючого УМР для єпископа Андрія Тищенка. На посаду секретаря був обраний Андрій Міщенко, служитель КЕМО. Дмитро Горлов, служитель “Рух шукачів Бога” попередній секретар, завершив служіння на даній посаді.  

Другий день виїзного засідання служителі провели у неформальній атмосфері: обговорювали різноманітні актуальні питання, відвідали з екскурсією найбільший у Європі єврейський центр “Менора”, що у Дніпрі. 

Третій день відзначився особливою молитвою за Україну, яку служителі провели в приміщенні церкви “Нове поколінні”. Трансляцію молитви можна подивитися на сторінці УМР в фейсбуці. Молитва ділилася на 3 блоки: за Україну, за церкву та за народ і суспільство. Члени УМР переконані, що всі добрі зміни, які відбуватимуться в нашій країні напряму залежить від молитовного покрову в першу чергу. 

Наступне засідання УМР планується орієнтовно на кінець вересня 2019 року.  

 

Прес-центр УМР

 

Scroll to top