Всеукраїнська жіноча конференція «Вибери благу частку» (2011)

Приблизно дві тисячі жінок з різних областей України та Росії відвідали  8-9 квітня Всеукраїнську жіночу конференцію, що проходила у духовному центрі «Еммануїл». Спікерами конференції виступили дружини єпископів християнських об`єднань, голови жіночих місіонерських товариств: Софія Жукотанська, Деніс Реннер, Світлана Глуховська, Ніна Савочка та Ласма Балюк.  Письмове звернення учасниць конференції до Президента України з проханням захистити сімейні цінності стало одним з основних дійств заходу.

У п`ятницю, 8 квітня, зі вступним словом до жінок звернувся   засновник Української семінарії богослов’я Володимир Глуховський, зауваживши: «У світі є багато гарних речей, але найпрекрасніше – це жінка-мати,  яка під час гонінь, війн зберегла «вогонь» християнських цінностей, що маємо сьогодні». Епископ об`єднання  «Божої Церкви України» Віталій Вознюк, а також єпископ Об`єднанної Євангельскої Церкви «Живого Бога» Сергій Балюк благословляли жінок на початку  конференції.

Далі президент Всеукраїнської Християнскої Асамблеї, Софія Тимофіївна Жукотанська, одна з ініціаторів проведення конференції, представила головних спікерів і разом  з ними молилась за жінок, які страждали від різних хвороб. На завершення першого дня конференції пастор Софія Жукотанська закликала жінок присвятити  життя Христу та поставити Его у основу всіх справ, турбот, переживань. «Вірю, що після конференції життя кожної жінки зміниться. Очікую, що прийде переосмислення всього життя, і жінка, яка обрала благу частку сидіти біля ніг Христа, знайде спокій, мир для душі та стане великим благословенням для своєї родини, церкви та суспільства» – сказала служитель.

Другий день конференції був поділений на чотири блоки, у яких окрім спікерів, на сцену підіймались люди для свідчення про Божі чудеса. Одним з яскравих прикладів жіночої мужності стала історія Ірини Бородюк, яка, втративши зір внаслідок цукрового діабету, знайшла в упованні на Бога силу створювати картини зі штучних квітів.

Під час конференції Софія Жукотанська  зачитала письмове звернення жінок до Президента України на захист сімейних цінностей. Причиною звернення є введення європейської конвенції в законодавство України, за якою одностатеві пари можуть всиновлювати дітей; а також ювенальної юстиції, яка дозволяє соціальним службам відбирати у родин дітей навіть за незначною скаргою дитини.

На закінчення конференції благословити жінок прибули Сергій Шидловський, Пилип Савочка та Сергій Балюк.

В перший день конференції стало відомо про те, що Тетяна Вознюк, відійшла у вічність. Пастор, яка гостинно відкрила двері рідної церкви «Еммануїл», була одним з організаторів жіночої конференції, а також мала виступити з посланням до жінок. Ця подія незгладимо вплинула на атмосферу конференції, глибоко зворушила присутніх жінок, більшість з яких свідомо прийняла рішення продовжити справу сестри Тетяни: посвячено служити Богу.

Scroll to top