Єпископ Валерій Решетінський повторно обраний головуючим в Українській Міжцерковній Раді

17 березня 2015 року у Києві відбулося чергове засідання Української Міжцерковної Ради (УМР), в якому взяли участь єпископи, пастори та уповноважені представники двадцяти чотирьох об’єднань церков і християнських місій з різних регіонів України. Також на засідання прибула делегація пасторів з Москви, які передали українським братам послання від «Партії миру» в Росії.

Засідання традиційно розпочалося з хвалебного співу, вступного слова та молитви, яку звершив єпископ Олексій Демидович. Подальший порядок денний включав обговорення таких питань: духовні причини нинішньої соціально-політичної кризи в Україні та шляхи виходу з неї; благовістя та гуманітарне служіння серед осіб, які перебувають в зоні проведення АТО; розвиток капеланського служіння; підтримка Асоціації «Новомедіа» у боротьбі проти транслювання на телеканалі СТБ передач екстрасенсорного та окультно-містичного змісту; підняття клопотання про зняття заборони на в’їзд до України окремих священнослужителів; річний звіт головуючого та виконавчого секретаря УМР; прийняття нових членів до складу УМР; входження УМР до складу інших міжконфесійних консультативно-дорадчих органів; затвердження керівників новостворених комітетів УМР; активізація громадської діяльності членів УМР; прийняття рішення щодо створення Всеукраїнського руху «Християнські ініціативи»; затвердження розміру членського внеску; анонсування найближчих християнських заходів та подій; проведення Третьої Національної Молитви за Україну в Луцьку; сприяння примиренню та налагодженню відносин між українською і російською сторонами тощо.

Активну участь в обміні досвідом, обговоренні питань та дискусіях взяли єпископи Валерій Решетінський, Олексій Демидович, Сергій Балюк, Андрій Тищенко, Олександр Рудинець, Валерій Григораш, рабин Борис Грисенко, пастори Вадим Шипілов, Валерій Алимов, Роман Горобченко, Валерій Тимощук, Костянтин Шаповалов, Юрій Бабинець, Сергій Шидловський, Сергій Убогов, Юрій Равнушкін, Сергій Мєзєнцев, Валеріан Тен, громадські діячі Юрій Захаричев, Михайло Кругляк, Святослав Батов, Анатолій Кушнір та інші.

У цей день відбулися чергові вибори керівних органів УМР. За результатами голосування було повторно обрано головуючим в УМР єпископа Валерія Решетінського, його заступниками – єпископа Андрія Тищенка та рабина Бориса Грисенка. Виконавчим секретарем УМР обрано служителя Київської Єврейської Месіанської Громади Андрія Міщенка.
Прикінцеву молитву звершив єпископ Сергій Балюк, після чого всі учасники засідання продовжили спілкування у неформальній частині зустрічі за трапезним столом. Наступне чергове засідання заплановано провести восени. До того часу робота УМР проходитиме в робочих групах та комітетах.

Scroll to top