З 4 березня Українська Міжцерковна Рада розпочинає місячний флешмоб #МолитваЗаВибори

31 березня стане важливою датою для усієї України тим, що в цей день українцями буде обраний кандидат на пост Президента. Розуміючи важливість цієї події, члени Української Міжцерковної Ради вирішили провести місяць перед виборами у посиленій молитовній підготовці. Ціль – шукати Божої волі для майбутнього керівника країни та об’єднати християн у молитві за Батьківщину. 

Починаючи із 4 березня, щодня, з понеділка по п’ятницю ввечері на офіційній сторінці УМР у Фейсбук відбуватимуться прямі ефіри із виступами та молитвами пасторів та єпископів різних церков та об’єднань, членів Української Міжцерковної Ради.

Актуальність місячного молитовного флешмобу коментує головуючий УМР, старший єпископ церков “Нове Покоління” Андрій Георгійович Тищенко: “Ситуація, яка склалась на сьогодні у нашій країні: велика кількість компромату, який ллється через засрби масової інформації, воєнні дії на Донбасі, велика кількість кандидатів у Президенти, також непроста економічна ситуація, – все це передумови, які спонукають нас більше молитися про вибори. Це той перечень, який потребує екстренного Божого втручання, яке відбувається тільки через інтенсивну молитву. На жаль, у нас немає можливості зібрати молитовну групу в якомусь певному місці, але, слава Богу, для цієї цілі сьогодні в нас служить інтернет, зокрема Фейсбук. З понеділка щодня ми будемо молитися за вибори, за владу і звісно теж за людину, яку б Бог нагледів для наступних 5 років. Того, хто б виводив нашу країну з кризи: політичної, економічноїі приводив її до процвітання, успіху, благополуччя. Паралельно теж захищав би нас від усіляких ліберальних поглядів і допоміг би нам набути справжню християнську сутність. Тому, ми щодня будемо молитися з 17.00 до 18.00. на сторінці УМР. Будь ласка, підключайтеся до нас! Нехай Господь нам допоможе, нехай Господь нас благословить! Віримо, що у нас буде благословенний Богом президент!”

Відслідковувати ефіри можна буде за хештегом #МолитваЗаВибори. Приєднуйтеся!

Прес-служба Української Міжцерковної Ради.

Scroll to top