Запрошуємо приєднатися до молитви проти антисемітизму та нацизму

                                        

  Єпископам Української Міжцерковної Ради

та керівникам служінь

Шановні єпископи Української Міжцерковної Ради!

Запрошуємо Вас та церкви ваших  Об’єднаннь до участі у щорічній Міжнародній молитві проти антисемітизму та нацизму, яка відбудеться з 1 по 3 березня 2019 року!

Ми з вами та вся наша країна знаходимось напередодні важливого вибору. Зовсім скоро наш народ повинен буде, з усією відповідальністю, визначити подальший шлях України.

Наша мрія та сподівання, щоб свобода для поширення Євангелія та кількість віруючих зростали в наших містах і селах. Але, вибрати справжню свободу можуть вільні люди. Вільні від страхів, ненависті та прокляття. І наша боротьба – за душі людей. Вона духовна.

Саме тому ми щороку об’єднуємось для молитви проти антисемітизму та нацизму, які несуть прокляття нашій землі, нашому народові та заважають отримати внутрішню свободу, щоб бути вільними в своїх рішеннях, щоб Боже Слово було прийняте в чистоті та істині.

Маємо особливу надію, що наше єднання проти спільного ворога принесе суттєвий результат і ми разом радітимемо благословенням Божим на нашій землі.

Молитва проходить щовесни вже дев’ять років поспіль. За цей час в ній взяли участь християни церков різних конфесій з 33-х країн світу.

Молитву також підтримують:  Українська Міжцерковна Рада – близько 1000 церков, служінь та місій по всій країні; Міхнародне Християнське Посольство в Єрусалимі, Асоціація «Емануїл», Асоціація капеланів України, Місія Давида Хасавея та інші християнські об’єднання, місії та союзи. Велика кількість віруючих зі всього світу будуть молитись особисто та в зібраннях.

В програмі цьогорічної молитви:

1 березня о 18:00 – Молитва пам’яті та примирення біля пам’ятника Менора (Бабин Яр).

2 березня о 17:00 – Міжцерковна молитва в Києві за участі представників різних конфесій України. Адреса: вул.. Жмаченко, 20, зал церкви «Християнська надія».

Молитва буде транслюватись в прямому ефірі російською та англійською мовами на ресурсах kemokiev.org та bog.tv.

3 березня – молитви на недільних зібраннях церков та між церковні молитви в різних регіонах та країнах.

Ви можете самостійно визначити найбільш зручний для себе варіант участі в Молитві згоди.

Ми впевнені, що ця стратегічна молитва може вплинути не тільки на сьогоденну ситуацію в Україні, а й в усьому світі!

                                                                 З повагою до Вас,  від імені Оргкомітету Молитви

Головуючий УМР, старший єпископ  церков “Нове покоління” Андрій Георгійович Тищенко.

Старший рабин Київської єврейської месіанської громади, Борис Саулович Грисенко.

Scroll to top