02.12.2013 Звернення головуючого Української Міжцерковної Ради щодо масових акцій на підтримку євроінтеграції України

Дорогі брати і сестри!

Не залишаючись осторонь кризових суспільно-політичних подій, що відбуваються нині в Україні та пов’язані з прагненням значної частини нашого суспільства до євроінтеграції і кращого життя, звертаюсь до керівників церков та усієї християнської спільноти України, а також інших країн із великим проханням:

1.Запровадити щоденну посилену молитву за ситуацію в Україні, щоби Господь зберіг наш край від розбрату та кровопролиття, щоби страх Божий і мудрість наповнили серця керівників та політиків нашої держави, щоби відбулося мирне розв’язання ситуації – народу України на добро (Мв.6:10; 1Тим.2:1–4).

2.Закликати членів церков, а також представників органів влади, силових структур, політичних партій та громадськості, в тому числі учасників акцій протесту до законослухняності, миролюбності та неприпустимості проявів агресії, хамства і насильства у будь-яких формах (Дії.23:5; Еф.4:31).

3.Не допускати використання церков для політичної агітації, а також виникнення конфліктів серед віруючих на політичному ґрунті (Іван.18:36; Гал.5:20). Визнаючи, при цьому, що кожен християнин як громадянин України поза стінами церкви має право на власні політичні погляди, в тому числі на участь у мирних зібраннях в рамках вимог чинного законодавства (Гал.5:13).

4.Проявляти християнську любов і милосердя до тих, хто бере участь в масових акціях протесту, а особливо приїжджих з інших міст, за бажанням і можливістю надавати їм всебічну допомогу (добрим словом, молитвою, одягом, харчами, ліками, нічлігом тощо) (Мв.25:35,36).

І давайте вірити, що Милосердний Господь змилується над нашим багатостраждальним народом і дарує Україні спокій та благословення!

 

І впокориться народ Мій, котрий зветься йменням Моїм, і будуть молитися, і шукатимуть лиця Мого відвернуться од лихих шляхів своїх: то Я зачую з неба, і прощу гріхи їхні, і уздоровлю землю їхню (2Хр.7:14)

 

З повагою та Божою любов’ю,

єпископ Олексій Демидович

02.12.2013 року

Scroll to top