Донеччина розпочала всеукраїнський автопробіг “Реформація і відродження”

3 вересня розпочався всеукраїнський автопробіг “Реформація і відродження”. З 5-ти областей заходу, сходу, півночі і півдня України колони автівок з прапорами проекту  “R-500” почали рухатися  у напрямку до Києва. Машини зупинятимуться в обласних та районних центрах країни для популяризації святкування Реформації.

Східний промінь автопробігу розпочався в Донецькій області. 2 вересня з міста Авдієвки колони машин прямували в Покровськ, Констянтинівку, Дружківку. До них приєдналися автомобілі з м. Сіверодонецька, Золотого, Лисичанська, Попасного. 3 вересня автопробіг зустріли Краматорськ і Слов’янськ.  4 вересня автомобілі відправилися у Святогірськ та Ізюм. Естафету Донеччини прийняла Харківська обл.

В кожному місті колони рухалися центральними вулицями та зупинялися  на головних площах, де християни протестантських церков молилися за відродження країни.

Фінал цієї події припадає на 17 вересня в Києві, де зустрінуться учасники автопробігу та сотні християн з усієї України. В цей день відбудеться масштабна подія – Всеукраїнський День Подяки.

Прес-центр Церкви Божої України “Добра звістка”

Scroll to top