ЄДНАЙМОСЯ ТА ПІДСИЛЮЄМО НАШІ МОЛИТВИ

ШАНОВНА  ЦЕРКВА ХРИСТОВА! ДОРОГІ БРАТИ І СЕСТРИ У ХРИСТІ!

Вже третій місяць в Україні проходить кровопролитна цинічно-звірська  військова  агресія Російської Федерації  проти України. Ця віна стала епіцентром уваги та занепокоєння усіх народів світу. Ця війна дуже чітко провела духовний водорозділ між добром і злом, між темрявою і світлом, між цивілізацією та сучасним оркостаном, до якого опустилася путінська адміністрація. І без перебільшення, ця війна на  території України є загальним цивілізаційним викликом усім народам світу.

Як християни ми усі сьогодні усвідомлюємо нашу величезну відповідальність за долю України.

Ми розуміємо, що кожна війна має декілька вимірів: військовий, політичний, дипломатичний,  інформаційний, економічний тощо. Біблія нас також вчить, що усі стратегічні та епохальні події  в історії людства спочатку звершуються у духовному вимірі, а потім стають реальними у вимірі фізичному. Згадаймо відомі Біблійні приклади: Мойсей тримає підняті руки і його армія перемагає; цар Єзекія схилився разом із своїм народом перед Богом і  численна армія асирійців відступила; цар Іосафат разом із своїм народом звершив молитву і вороги Ізраїльтян перебили один одного та багато інших прикладів, коли Бог відповідав на молитву  і захищав народ. Через молитву покаяння усього народу була спасенна Ниневія.

Сьогодні нам в Україні також потрібне подібне Біблійне чудо! І в цей складний час для України Церква повинна стати сучасним Пророком для усього народу.

З початку військової агресії РФ мільйони християн в Україні і за її межами стали у духовному проломі проти війни та за повну перемогу Україні над окупантом.

Ми усі відчуваємо, як відповідь на цю молитву, дихання Духа Божого над нашим народом, яке дивує увесь світ та проявляється в особливому патріотичному піднесенні, відповідальності, єдності, самопожертві та мужності.

Ми усі віримо та проголошуємо повну перемогу та сталий мир на усій території України !

Сьогодні  у це повірив вже увесь світ !

Але ворог ще багаточисельний, сильний та підступний. Він відкрито заявляє про геноцид українського народу. Разом із своїми полками він жене в  Україну хмари цинічної брехні, спотворення, знущання над нашим народом.

ДОРОГА  ЦЕРКВА!

ЄДНАЙМОСЯ ТА ПІДСИЛЮЄМО НАШІ МОЛИТВИ !

Закликаємо усіх християн України, а також наших друзів за її межами, приєднатись до Всеукраїнського Молитовного Віче покаяння, примирення перед Богом та молитов за повну перемогу України над ворогом та мир на усій території України !

Планується це Молитовне Віче у кожній помісній Церкві 8 травня  2022 року у Всесвітній День пам’яті жертв Другої Світової війни.

У Церкви Іісуса Христа є достатньо духовної влади і сили, щоб повністю вигнати орди чужинців з України.

На Молитовному Віче будемо стояти в духовному молитовному проломі:

  • за повне відречення від комуністичної спадщини і щоб Бог простив усі гріхи усіх поколінь українського народу та навернув до глибокого покаяння наших людей і їх примирення з Богом;
  • щоб прийшла повна військова, політична, дипломатична та інформаційна перемога України над ворогом;
  • щоб уся територія України буда повністю звільнена від окупантів, кордони закриті, тривалий та стійкий мир на усій території України;
  • щоб морально-патріотичне піднесення українського народу трансформувалось у духовне пробудження України – чиста Україна без зрадництва та корупції;
  • щоб була повністю посоромлена рашистська інформаційна пропаганда та зомбування народів Російської Федерації;
  • щоб прийшло духовне прозріння та покаяння усіх народів Російської Федерації за мовчазну згоду та підтримку «руZкого неофашизму»;
  • за благословіння, мудрість мужність та відповідальність військово-політичного керівництва України і Президента України.

 

З вдячністю, любов’ю та повагою

Організаційний християнський комітет 

Scroll to top