Мотиваційна зустріч щодо підготовки до Національного дня молитви за Україну

23 березня 2017 року понад 300 пасторів помісних церков Києва та Київської області зібралися на мотиваційну зустріч щодо підготовки до Національного дня молитви за Україну, що має відбутись 27 травня в Палаці спорту у Києві. Зустріч мала неофіційний характер та була ініційована оргкомітетом для того, щоб об’єднати у молитві та спілкуванні пасторів та лідерів різних церков і деномінацій.
Міжнародний євангеліст з Великобританії Девід Хасавей закликав присутніх до молитовного єднання заради України та поділився своїми сподіваннями, що загальна молитва віруючих може змінити в нашій країні все на краще.

Під час заходу присутні мали можливість ознайомитись з коротким відеозвітом минулорічної молитви та презентацією цьогорічного молитовного форуму, а також отримали презентаційні матеріали для поширення у своїх помісних церквах. Після короткої офіційної частини українські християнські лідери та єпископи зверталися до зібрання з одним головним зверненням – єднатися та молитися разом.

У спільній молитві також закликали до єднання, пастори та лідери разом молилися та просили у Бога благословіння.
А по завершенні зустрічі, попри пізній час та будній день, за дружньою вечерею та братерським спілкуванням всі продовжили обговорювати майбутні плани та головну ціль зустрічі – Національний день молитви за Україну.
Нагадуємо – Національний День Молитви за Україну відбудеться 27 травня 2017 року у київському Палаці спорту. Початок о 17.00

23 марта 2017 более 300 пасторов поместных церквей Киева и Киевской области собрались на мотивационную встречу по подготовке к Национальному дню молитвы за Украину, который состоится 27 мая в Дворце спорта в Киеве. Встреча имела неофициальный характер и была инициирована оргкомитетом для того, чтобы объединить в молитве и общении пасторов и лидеров различных церквей и деноминаций.

Международный евангелист из Великобритании Дэвид Хасавей призвал присутствующих к молитвенному единению ради Украины и поделился своими ожиданиями, что общая молитва верующих может изменить в нашей стране все к лучшему.

Во время мероприятия присутствующие имели возможность ознакомиться с кратким видео отчетом прошлогодней молитвы и презентацией нынешнего молитвенного форума, а также получили материалы для распространения в своих поместных церквях. После короткой официальной части украинские христианские лидеры и епископы обращались к собранию с одним главным посланием – объединяться и молиться вместе.

В совместной молитве также призывали к единству. Пасторы и лидеры вместе молились и просили у Бога благословения. А по завершении встречи, несмотря на позднее время и будний день, за дружеским ужином и братским общением все продолжили обсуждать будущие планы и главную цель встречи – Национальный день молитвы за Украину. Напоминаем – Национальный День молитвы за Украину состоится 27 мая 2017 в киевском Дворце спорта. Начало в 17.00

Scroll to top