НА СТАДІОНІ «МЕТЕОР» В ДНІПРІ ВІДБУДЕТЬСЯ МАСШТАБНА «МОЛИТВА ЗЦІЛЕННЯ-2019» 

Близько 25 000 чоловік з різних міст України та інших країн 29 квітня візьмуть участь в «Молитві зцілення”. Організатором молитовного заходу 12-ий рік поспіль виступає об’єднання церков «Нове покоління», старшим єпископом якого є голова Української Міжцерковної Ради Андрій Тищенко, – повідомляє прес-центр церковного об’єднання.

Тисячі людей віддають свої серця Ісусу на молитві. Ця подія справді є доленосною в житті багатьох людей. Протягом чотирьох годин всі учасники будуть молитися про благословення України, про мир в країні, відновлення сімей, зцілення від захворювань і руйнування проклять. 

 

Напередодні заходу кожен бажаючий зможе залишити свої молитовні прохання на спеціальних анкетах, які будуть поширювати в різних містах України та районах міста Дніпра. Також в день молитовного марафону буде працювати спеціальна безкоштовна гаряча лінія, куди кожен бажаючий з будь-якого міста світу зможе передати свої молитовні потреби. За всі ці запити в кінці заходу будуть молитися священнослужителі і всі учасники молитовного марафону. 

На заході будуть роздані 5000 продуктових наборів для пенсіонерів і людей з малозабезпечених сімей. Крім того, учасники заходу стануть свідками масштабного танцювального флеш-мобу на газоні стадіону, в якому візьмуть участь 200 танцюристів. 

Організатором Великодньої «Молитви зцілення» традиційно виступає об’єднання церков «Нове покоління». За словами старшого єпископа Андрія Тищенко, це буде особливий час, коли тисячі християн в єдності будуть молитися про благословення українського народу і уряду, про спасіння і зцілення від будь-яких, навіть найважчих захворювань. 

З багатьох міст України будуть курсувати автобуси, таким чином, всі бажаючі, зареєструвавшись, зможуть абсолютно безкоштовно приїхати на захід. Також подія транслюватиметься в прямому ефірі на супутниковому каналі «Новий християнський». 

 

Довідка: Українська християнська церква «Нове покоління» – офіційно зареєстрована Міністерством юстиції України християнська конфесія протестантського спрямування. Налічує близько 450 церков в Україні та країнах ближнього зарубіжжя. Основними напрямками діяльності є допомога малозабезпеченим та соціально незахищеним людям; реабілітація та ресоціалізація алко- і наркозалежних; духовна і психологічна допомога воїнам АТО (ООС) і людям, які постраждали під час бойових дій. 

Scroll to top