Рух Реформації продовжується!

В Києві 23-го лютого 2018 року відбувся стратегічний Форум “Рух Реформації продовжується!” Захід об’єднав близько тисячі учасників зі всієї України, зокрема, пасторів, молодіжних, соціальних та сімейних служителів, освітян, науковців, митців, журналістів, бізнесменів, політиків тощо.

На початку форуму, координатор Руху Реформації, Павло Унгурян закликав усіх учасників об’єднатися та активно працювати над духовною реформацією: “Сьогодні Україна опинилася на зламі геоплітичних процесів і з одного боку переживає військове вторгнення з боку агресора, з іншого боку під ударом наші моральні та сімейні цінності, окрім цього через брак ефективних реформ народ втрачає надію на краще майбутнє, як наслідок – стрімке збільшення міграції, або апатія та депресія. Однак ми можемо змінити цю ситуацію так, як свого часу відбулося це в європейських країнах – через духовну реформацію. Ми маємо визнати та проголосити: роль церкви в країні є ключовою. Саме тому Україні потрібен Рух Реформації. Саме тому церква має змінювати себе аби реформувати Україну.”

Окрім цього з вітальним словом на головній сцені виступили представники органів влади: зокрема, радник Президента Юрій Богуцький, підкреслив: “2017 рік показав, яка в нас є велика та потужна протестантська громада в Україні: наскільки вона велична та щира, наскільки вона зростає в любові до Бога й до нашої рідної країни”.
У своєму виступі заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема наголосив: “Для мене особисто є дуже важливим, щоб молоді християни ставали активними учасниками тих змін, які відбуваються в Україні”, підкреслюючи важливість співпраці держави з церквами.
Також про необхідність об’єднаної роботи держави і церкви говорив директор Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України Андрій Юраш: “Реформація має продовжуватися в сенсі того, що ми всі усвідомлюємо: ця держава яку ми маємо – це ми з вами, це об’єднане українське суспільство. Тому, якщо не буде спільної нашої роботи, спільної взаємодії, якщо не буде взаємодоповнення і розуміння єдності, ми не досягнемо того, чого всі прагнемо.”
В рамках Форуму учасники активно працювали по десяти напрямках служінь, формували робочі команди й складали стратегію проведення заходів наступного 2018-го року в рамках відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі-України.

Підсумовуючи форум Павло Унгурян зазначив: “Реформація продовжується! Ми глибоко переконані в тому, що відродження країни у всіх сферах можливе через духовну реформацію кожного з нас, а саме через постійне оновлення відносин з Богом! Тож вперед до змін! Разом!”

Scroll to top