Тисячі українців молилися на стадіоні в Дніпрі про мир в Україні

Понад 22 000 осіб з різних міст України, Європи та інших країн взяли участь у Всеукраїнській Великодній молитві. Масштабний захід руху церков «Нове покоління» відбувся 29 квітня 2019 року в місті Дніпрі (Україна) на стадіоні «Метеор».

Молитовний марафон тривав чотири години. На цей час люди різного віку і соціального положення об’єдналися, щоб молитися за мир в Україні, про благополуччя і здоров’я близьких, а також за міцні сім’ї.
Всеукраїнська молитва стала традиційною в Україні. Захід з 2012 року проходить на найбільших майданчиках країни з метою популяризації в суспільстві біблійних цінностей і християнської моралі.
«Такі зібрання проходять під слоганом «Молитва зцілення». Ми просимо, щоб Бог зцілив нашу країну і наш народ, наші сім’ї, відносини. Ми хочемо бачити зміни в нашій країні і нашому народі. Ми віримо, тільки Ісус Христос надія для нашої країни. І тільки Ісус Христос зможе змінити все на краще. І тому ми приходимо до Нього в молитві, з вірою, ми славимо Його і поклоняємося Йому», – сказав голова оргкомітету заходу Андрій Тищенко, старший єпископ Українкої християнської церкви«Нове покоління».


Всеукраїнська великодня молитва стає для тисяч людей часом відповідей на їхні прохання і проблеми. Під час таких молитовних заходів люди констатують покращення в стані свого здоров’я і говорять про це. Деякі з них отримують зцілення від невиліковних хвороб, що пізніше підтверджують документально.


Під час молитви традиційно працювала гаряча лінія. У колл-центр міг звернутися будь-який бажаючий, з проханням помолитися за вирішення його ситуацій. У цьому році були звернення з різних країн: Україна, Польща, Латвія, Німеччина, Монголія, КНР, Росія. Також подія транслювалася в прямому ефірі на супутниковому каналі «Новий християнський».
Кульмінацією Великодньої молитви стала молитва священнослужителів за записки людей з проханнями до Бога. Фіналом молитовного марафону стала молитва покаяння. У цей день з Богом примирилися близько 5 тисяч осіб. Ця подія справді стало доленосною у житті багатьох людей.
Після закінчення молитви організатори роздали 5000 продуктових наборів пенсіонерам і людям з малозабезпечених сімей Дніпра.


Деякі учасники заходу поділилися своїми враженнями:
Олена, Рига (Латвія): «Ми з чоловіком проїхали 2000 км на цю молитву. Ми в трепеті і захваті від того, що тут відбувається. Я дуже вдячна організаторам, єпископу Андрію Тищенко і всім, хто тут присутні. Нам потрібні такі заходи – це нас об’єднує ».
Анна, Дніпро (Україна): «Раз на рік я приїжджаю на таку молитву. І для мене це велика честь молитися Богу і заявляти про свою віру. Мене дуже вражають виступи спікерів. Я вдячна Богу, що разом з цими служителями я можу молитися за свою сім’ю і брати участь в молитві за нашу країну. І я надихаю кожного, хто ще не був на цій молитві приїхати в наступному році, і молитися, тому що під час цієї молитви долі багатьох людей змінюються».
Ірина, Павлоград (Україна): «Україна щедра и багата на надра, на ліси, на родючі землі и сади, на працьовитий народ. І ми сьогодня зібралися з багатьох куточків України і навіть з закордону, піднести молитву за добро, щасливе життя на даній Богом землі, для себе, своїх батьків і дітей! Тому дух молитви сьогодні настільки потужний. Бог творить чудеса и справедливість на землі з кожним. Вірте!»


Довідка:
Українська християнська церква «Нове покоління» є офіційно зареєстрованою в Міністерстві юстиції України конфесією. Налічує понад 300 помісних громад в Україні та понад 100 – за її межами. «Нове покоління» відноситься до протестантського напрямку християнства, євангельських християн, п’ятидесятників, харизматичного віровчення.
На базі церкви працює перший в Україні Батальйон капеланів, представники якого постійно знаходяться в зоні АТО (ООС). Волонтери церкви здійснюють поїздки в зону бойових дій з гуманітарною допомогою для населення і українських бійців.
На базі помісних церков «Нове покоління» в Україні працює близько 200 стаціонарних реабілітаційні центри (в даний час в них проходять реабілітацію понад три тисячі осіб). Також щотижня проходять акції годування голодних, надається допомога їжею і одягом бідним людям.
Сайт: www.newgeneration.in.ua

Джерело: прес-центр об’єднання церков “Нове покоління”

Scroll to top