У Літературному музеї відкриється унікальна художня виставка

«Збережем народне надбання» – під такою назвою у Національному літературному музеї незабаром відкриється художня виставка, яка складатиметься з картин, що знаходяться у приватних колекціях киян.

На виставці будуть представлені роботи як сучасних українських художників, так і художників радянського періоду, які сьогодні користуються неабияким попитом серед колекціонерів у всьому світі.

Ініціатором виставки виступила ВГО «Спілка християнських письменників України» на чолі з письменником, художником, священиком Костянтином Шаповаловим.

Мета виставки – викликати у киян та гостей міста інтерес до живопису, зокрема до творів українських художників, справжнього народного надбанням, та надихнути українців мати в своїх оселях нехай невелику, але все ж таки колекцію художніх робіт, тому що справжнє мистецтво спроможне збагатити душу людини та надихнути її на краще.

Унікальність виставки полягає ще в тому, що більшість картин, які будуть представлені на виставці – це колекційні роботи, які були придбані киянами на благодійному аукціоні живопису «Київський арт-вернісаж», який декілька років поспіль проходив в Музеї історії міста Києва і кошти від якого були спрямовані сім’ям загиблих воїнів АТО та дітям-сиротам.

 

Виставка працює з 2 до 17 листопада 2018 р.

Офіційне відкриття виставки відбудеться 5 листопада о 16.00.

Вхід на виставку вільний.

Адреса: м.Київ, вул.Б.Хмельницького, 11, метро «Театральна»

Акредитація ЗМІ та додаткова інформація щодо відкриття виставки за телефоном: 067-395-07-41

Scroll to top