0

Єпископи й пастори Української Міжцерковної Ради проведуть спільну молитву за Україну в онлайн-форматі 23 квітня

23 квітня єпископи й пастори Української Міжцерковної Ради (УМР) проведуть спільну молитву за Україну в онлайн-форматі. Головна мета події – об’єднатися для пошуку Божого обличчя і клопотання за український народ. Подія розпочнеться о 18:00. Повідомляє slovoproslovo.info з посиланням на заяву УМР.

Креативна християнська медіагрупа БОГ.MEDIA (проєкт «Рух шукачів Бога») здійснює інформаційну підтримку події. Всі охочі зможуть приєднатися до молитви, завдяки прямій трансляції на каналі БОГ.TV і на сторінці у Facebook УМР. Священнослужителі будуть вести присутніх в молитві за різні сфери життя України.

Олександр Руденец, єпископ церкви «Царство Боже» в Луцьку, голова УМР запрошує до молитви:

«Шановні служителі, дорогі брати й сестри, вся церква України та за її межами, хто нас чує і бачить, хочу закликати вас усіх на анонсований час в п’ятницю об’єднатися в молитві.

Кожна пора має свої виклики. Не минало це і нашого часу, цієї весни. І найбільші загрози – це те, що збільшилася кількість людей, які помирають. Нам потрібно встати в проломі проти коронавірусу. Також, політична ситуація нестабільна. Люди помирають в боях і це страшно.

І найголовніше наше діло – це поширювати Царство Боже, поширювати ідеї Царства, владу, силу, представляти Царя Ісуса Христа тут в Україні та за її межами, де б ви не знаходилися. Потрібно мобілізувати людей для цього Царства, щоб спасалися грішники, щоб Царство Боже наповнювалося Його людьми, яких Він вибрав, і яких Він хоче спасти й має для них гарне майбутнє.

Приєднуйся до цієї доброї справи. Станьмо пліч-о-пліч один з одним в молитві, і Бог благословить кожного з нас. Будьте благословенні!»

«І впокоряться люди Moї, що над ними кличеться Ім’я Моє, i помоляться, i будуть шукати Ім’я Мого, i повернуть зо злих своїх дорiг, то Я вислухаю з небес, i прощу їхнiй грiх, та й вилiкую їхнiй Край!» (Друга книга Хронiк 7:14).

УМР щорічно проводить молитву за духовне пробудження України.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top