Волонтери громадської спілки «Милосердя» подарували свято дітям-сиротам зі східних регіонів

Загалом члени громадської спілки «Милосердя» організували та провели сім новорічних свят та розповсюдили 533 іменних подарунка серед дітей, що потребують допомоги.

 

«Готуватись до привітань ми почали ще за кілька місяців до свят. Збирали листи з побажаннями від дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей. Діти написали багато листів, малюнків, просто побажань Дідові Морозу. Вони замовляли різні іграшки, книги, спортивний інвентар. Були побажання, які, на жаль, ми не в силах виконати. Знаєте, діти вміють мріяти, і ми переконані, що мрії повинні виконуватися. Адже ніхто з нас не вибирає де, в якій сім’ї, з яким достатком народитися», – розповідає голова правління громадської спілки «Милосердя» Юлія Тищенко.

«Хочу згущене молоко і зустрічати Новий рік з татом», – написав в листі Діду Морозу хлопчик Артем. «Великого ведмедика і щоб знайшли мою маму», – написала дівчинка Христина. Звичайно ж, читаючи такі рядки, у дорослих сльози наверталися на очах.

За словами Юлії Тищенко, волонтери привітати 533 дитини, що перебувають на обліку в соціальних службах міста Харкова та Харківської області. Активісти відвідали дітей, що перебувають у центрі соціально-психологічної реабілітації в селищі Вільхівка Харківської області та дитячому відділенні 18-ї лікарні міста Харкова.

Вдалось також побувати і селі Луганське Донецької області.

Збирали подарунки для дітей в соціальних мережах. На своїй сторінці зробили оголошення про початок благодійної акції «Wanted by Santa», що в перекладі – «Розшукується Санта» і так знайшли чимало бажаючих створити для дітей справжнє свято.

В рамках цієї акції, також, була реалізована акція «1 кілограм цукерок». Всі отримані від благодійників цукерки стали подарунковими наборами солодощів і принесли чимало радості дітлахам.

Джерело: прес-центр ОС “Милосердя”

Scroll to top