Єпископ церков “Нове покоління” вітає усіх християн з Величним святом Пасхи!

Дорогі брати та сестри!

Від імені Української Міжцерковної Ради щиро вітаю Вас з Пасхою – Світлим Святом Христового Воскресіння!

Це дійсно світле та величне свято у житті кожної щиро віруючої людини. Бо саме в цей день Ісус Христос через свою жертву здолав смерть та приніс нам спасіння, позбавлення від гріхів та благословення. Від відкрив нам двері до вічного життя, примиривши нас з Отцем Небесним.

“А Бог доводить Свою любов до нас тим, що Христос умер за нас, коли ми були ще грішниками. Тож тим більше спасемося Ним від гніву тепер, коли кров’ю Його ми виправдані. Бо коли ми, бувши ворогами, примирилися з Богом через смерть Сина Його, то тим більше, примирившися, спасемося життям Його” (Рим. 5:8-10)

Ісус Христос приніс величезну жертву за нас! Він був змучений і розп’ятий на хресті, але на третій день воскрес, здолавши усі перешкоди до нашого благословенного життя!

Від щирого серця я бажаю Вам та Вашій родині у святкові дні та надалі жити разом із Воскресшим Христом, прийняти Його милість, любов та повноту Його благословіння! Нехай Люблячий Спаситель назавжди стане Царем вашої душі!

“У цій волі ми освячені жертвоприношенням тіла Ісуса Христа один раз. І кожен священик щоденно стоїть, служачи, і часто приносить жертви ті самі, що ніколи не можуть зняти гріхів. А Він за гріхи світу приніс жертву один раз, і назавжди по Божій правиці засів” (Євр. 10:10,12)

З любов’ю Божою,

Головуючий УМР єпископ Андрій Тищенко

Scroll to top