21 березня в Києві відбулося засідання Української Міжцерковної Ради

Глави та представники протестантських церков України зібралися разом для обговорення актуальних питань. В рамках зустрічі відбулися вибори головуючого Української Міжцерковної Ради, і його заступника. Одноголосно було вирішено, що Борис Грисенко, старший рабин Київської Єврейської месіанської общини продовжить головування.

«Були вироблені спільні плани на цей рік, і навіть на початок наступного на цілий ряд спільних заходів», – каже Борис Грисенко.

«Однією з головних цілей Ісуса Христа, щоб ми були єдиними», говорить Стів Вебер, президент асоціації “Еммануїл”

«Коли Бог дивиться на Україну, Він не бачить православних, протестантів. Він бачить тільки «він Мій, або не мій ви».

Єпископ Української місіонерської церкви Валерій Решетинский поділився враженнями про зустріч: «Я давно про це мріяв, щоб серед єпископів, серед пастирів була така дружня, сімейна атмосфера – така співпраця».

«Українська Міжцерковна Рада це одне з найкращих християнських об’єднань, в якому видно дух єдності, і сильне бажання служити і бути корисними для людей», – вважає Сергій Шидловський, засновник «Руху шукачів Бога».

На засідання Ради був запрошений євангеліст Девід Хасавей. Він розповів про те, як проходить підготовка до Національного дня молитви за Україну, і закликав церкви до активної участі, так як ця подія є прикладом для багатьох країн Європи: «Єдиний спосіб принести мир – це через молитву. І Біблія говорить дуже чітко у Другому Хронік 7:14 «і впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім’я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім’я Мого, і повернуть зо злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!», це те, що говорить Бог. Бог це зробить».

Також, на зустрічі був присутній представник Верховної Ради, депутат Павло Унгурян. Він розповів подробиці процесу підготовки до святкування 500-річчя реформації: «Для нас важливо, щоб всі здорові євангельські сили були єдині в Благовісті про Ісуса Христа. Тому що немає нікого іншого в кого порятунок, і в кого майбутнє для нашої країни».

Також обговорювалися заходи, які будуть підтримуватися УМР. Серед них хода на підтримку сімейних цінностей і проведення «Хвали і поклоніння 24 години».

Завершилась подія спільною молитвою за благоустрій і Божий провід у всіх справах.

Scroll to top