Фестиваль сім’ї у Слов’янську

3 червня в м. Слов’янську відбувся Фестиваль сім’ї “Щаслива родина – міцна країна”.

Фестиваль відбувся під патронатом міського голови за підтримки департаменту сім`ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації, а також управління культури м. Слов’янська. На організацію свята Слов’янська міська рада виділила 25 тис. грн.

Ініціатива проведення фестивалю виходила від соціально активних жителів міста. У святковому заході прийняли участь громадські організації, релігійні громади, приватні підприємці, представники творчої інтелігенції, народні умільці, спортивні клуби,  школи вивчення англійської мови.

Свято розпочалося з Параду щасливих сімей від центральної Соборної площі до бульвару Пушкіна. У ході взяли участь близько 4 тисяч місцевих жителів. Серед них учасники конкурсів (Міні Міс, Міні Містер, Міс), сім’ї поліцейських, багатодітні та прийомні сім’ї, представники влади. Колона була яскравою та різноманітною. Учасники ходи несли транспаранти, прапори та кульки. Під час параду звучала музика духового оркестру, пісні про сім’ю, проголошувалися гасла.

На бульварі Пушкіна на мешканців міста чекало безліч цікавих заходів. Тут були  розташовані намети, мобільні платформи різних просімейних організацій, які були цікаві молоді, подружнім парам і дітям.

Фестиваль сім’ї відкрив мер міста Вадим Лях та народний депутат Олег Невада. На початку заходу представники влади привітали мешканців та гостей міста зі святом та нагородили багатодітні і прийомні сім’ї Слов’янська. Чиновники були зі своїми сім’ями і активно приймали участь у різних локаціях.

Для сімейних пар було організовано декілька локацій, де чоловік і жінка могли освідчитись один одному в коханні, відновити подружні обіцянки, сказати безліч компліментів, дізнатись яка мова любові у обранця та на згадку сфотографуватись у сімейній фото зоні.

Діти тішилися на різних спортивних майданчиках, малювали свою сім’ю, пускали мильні кульки, танцювали, стрибали на батуті, дивились ляльковий театр.

Цікаву локацію мотузкового парку представив клуб Royal Rangers, де сотні дітлахів спробували свої сили ходити по мотузках між деревами. А патрульна поліція створила локацію «Справжній поліцейський». Діти мали можливість пограти в середині поліцейському авто, поговорити в гучномовець, вмикати сирену та проблискові маячки.

Татусі могли перевірити свої сили на локації “Підніми штангу”, а мами могли зайнятися йогою на свіжому повітрі.

Протягом всього вечора біля сцени проходив святковий концерт з яскравими музичними, хореографічними і театральними виступами на сімейну тематику.

Жителі та гості міста отримали незабутні враження від свята. Кожна родина вдячна ініціаторам та організаторам за сімейний Фестиваль у Слов’янську.

 

Scroll to top