Головуючий Української Міжцерковної Ради Андрій Тищенко взяв участь у 7-му Національному молитовному сніданку та «Всеукраїнській Ході за сімейні цінності»

31 травня в Українському Домі у Києві відбувся 7-й Національний молитовний сніданок, який в цьому році був присвячений 1030-річчю хрещення Київської Русі-України.

На заході були присутні очільники українських церков, Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, народні депутати, дипломати, керівників закордонних дипломатичних місій, передає “Укрінформ”.

Особливим гостем на сніданку став Президент України – Петро Порошенко, який в ході молитовного сніданку заявив, що в Україні всі релігійні питання завжди вирішувалися мирно й у правовому полі.

Всього для участі у події запрошено близько 700 гостей із 15 країн.

Єпископ УХЦ «Нове покоління», головуючий в Українській Міжцековній Раді – Андрій Тищенко – також взяв участь в урочистому заході.

По завершенню сніданку єпископ також став почесним гостем на форумі «Реформація суспільства», який провів Всеукраїнський Рух Реформації за пiдтримки Міжфракційного депутатського об’єднання Верховної Ради «За духовність, моральність і здоров’я України».

2 червня у центрі Києва відбулася «Хода за сімейні цінності», яка объєднала велику кількість християн з усієї країни заради захисту традиційних сімейних цінностей. Серед учасників Ходи також був єпископ Андрій Тищенко.

Scroll to top