Комітет з питань допомоги переселенцям зі Сходу України

У зв’язку з загостренням ситуації у східних областях України та збільшенням потоку біженців 19 червня у м. Києві відбулася зустріч декількох голів союзів та об’єднань церков з питань консолідації зусиль у наданні допомоги переселенцям зі Сходу України.

На зустрічі було запропоновано церквам, що входять до складу РЄПЦУ, УМР та інших об’єднань:

1.  Організувати та провести по всіх церквах Тиждень спільної молитви і посту за стабілізацію ситуації на Сході України з 23 до 29 червня 2014 р., про що оголосити на недільних богослужіннях. Це можуть бути щоденні молитовні зібрання та цілодобові молитовні ланцюжки.

2.  Сформувати Міжцерковний комітет з питань допомоги переселенцям зі Сходу України, до складу якого мають увійти по одному координатору – уповноваженому представнику від кожного союзу та об’єднання. У Комітеті буде здійснюватися координаційна діяльність та збиратиметься вся інформація щодо наших спільних можливостей в плані допомоги переселенцям, передусім нашим братам і сестрам по вірі (надання тимчасового житла, допомога продуктами харчування, одягом, засобами гігієни, ліками, працевлаштування тощо).

Перша робоча зустріч Комітету відбудеться у понеділок 23 червня об 11.00 у церкві “Філадельфія” за адресою: м. Київ, вул. Голосіївська, 57 (їхати до станції метро «Голосіївська»).

Ми знаємо, що Ви вже здійснюєте велику роботу у себе по місцях. Проте, об’єднання наших зусиль дасть нам можливість бути більш ефективними у цій добрій справі.

Тому дуже просимо Вас делегувати свого уповноваженого представника (координатора від союзу, об’єднання) для нашої спільної роботи в Комітеті. Якщо Ви не маєте свого представництва у Києві і не маєте змоги приїхати у цей день, то до понеділка повідомте нам, будь ласка, контакти координатора від Вашого об’єднання. Також Ви можете проінформувати нас про те, що вже робиться на рівні Ваших об’єднань для озвучення цієї інформації на Комітеті.

Заздалегідь Вам дякуємо!

Scroll to top