Національна молитва за Україну відбудеться 8 червня у Палаці Спорту в Києві

Четверта Національна молитва за Україну відбудеться 8 червня у Палаці спорту в Києві. Таке рішення було прийнято на зустрічі Духовного ради події.

«У рамках спільного засідання Ради євангельських протестантських церков України та Української міжцерковної ради було розглянуто питання про проведення наступного Національного дня молитви за Україну. Ми з радістю повідомляємо вам, що він знову відбудеться!»- повідомила прес-служба події.

Національний день молитви 2018

Священнослужителі відзначили, що молитва і піст – це те, що може принести надію і мир народу України. В рамках першої зустрічі єпископи і пастори церков України обговорили ряд організаційних питань.
«Зараз як ніколи важкий час для України, тому необхідно як ніколи молитися і взивати до Бога. Національний день молитви – це час, коли ми всі разом, у єдності, будемо молитися. У Бога є відповідь на всі наші запитання. Коли ми звертаємо свій погляд до Нього, то Він чує і відповідає на молитви, і Він зцілить нашу землю», – поділився Дмитро Горлов, секретар Української Міжцерковної Ради.

Днями два десятки служителів – представники від церков, зібралися на робочий комітет. Вони напрацьовують те, що залишається за лаштунками та посилено готуються до найважливішого –  загальної Молитви 8 Червня 2019 року у Палаці спорту.

Планова зустріч служителів та єпископів щодо планування Національного дня молитви

На даний момент вже оприлюднено офіційну Декларацію Національного Дня Молитви за Україну 2019. Зміст Декларації було змінено та доповнено єпископами українських церков під час спільного засідання Ради Євангельських Протестантських церков України та Української Міжцерковної Ради.

Офіційна Декларація Національного Дня Молитви за Україну

Відзначимо, що 2019 рік в Україні оголошено Роком посту і молитви.

Джерело: прес-центр Національного Дня молитви за Україну, bog.news.

Scroll to top