ЗВЕРНЕННЯ УМР ПРЕЗИДЕНТУ  УКРАЇНИІ

ПРЕЗИДЕНТУ  УКРАЇНИІ  ЗЕЛЕНСЬКОМУ  В. О.

вул. Банківська, 11, м.Київ, 01220

 

З В Е Р Н Е Н Н Я

Шановний Президенте України Володимире Олександровичу ! 

До Вас звертаються в єдності християни  усіх християнських Церков України.

Як і увесь український народ, вірні усіх християнських Церков України мужньо та самовіддано піднялись на боротьбу проти військової агресії РФ та із особливим патріотичним піднесенням  кожен на своєму місці виборюють перемогу нашого народу над ворогом, який розпочав геноцид українського народу і знищення нашої держави.

Дякуємо Вам особисто, Володимире Олександровичу, та підтримуємо усі рішення і дії військово-політичного керівництва держави, направлені на повну перемогу нашого народу у  війні з російським неофашизмом – рашизмом.

Сьогодні увесь світ дивують успіхи, які має Україна на військовому, політичному, дипломатичному, інформаційному та інших фронтах.

У той же час, як вчить Слово Боже, проходить ще один невидимий фронт – духовний – молитви віруючих людей до Бога. Багато прикладів цьому наводить Біблія: Мойсей тримає підняті руки і його армія перемагає; цар Єзекія схилився разом із своїм народом перед Богом і  численна армія асирійців відступила; цар Іосафат разом із усім народом звершив молитву і вороги Ізраїльтян перебили один одного та багато інших прикладів, коли Бог відповідав на молитву  і захищав народ.

Відомо також  багато прикладів і в новітній історії, коли відомі президенти Сполучених Штатів Америки у часи особливих загроз зверталися до всього народу із закликом  до молитви покаяння та змирення. Таку молитовну стратегію оголошували президенти Авраам Лінкольн, Джорж Вашингтон, Джон Адас, Джеймс Медісон та інші. І як наслідок такого молитовного звернення до Бога  усього народу приходила перемога світла над пітьмою, добра над злом, що сприяло побудові США як могутньої демократичної держави.

Хочемо повідомити Вам, шановний Володимире Олександровичу, що усі християни України разом із мільйонами християн усього світу уже третій місяць стоять у молитовному проломі за повну перемогу України у цій страшній війні. І ми відчуваємо величезну духовну перевагу нашого народу у духовному світі – ми проголошуємо повну перемогу України та повну і остаточну поразку ворога.

Ми, християни, усвідомлюючи відповідальність перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями, як записано у преамбулі нашої Конституції, погодилися у єдності 8 травня 2022 року закликати увесь український  народ у Міжнародний день пам’яті  жертв Другої Світової війни провести по усій територій України у кожній помісній  Церкві Молитовне Віче покаяння і змирення перед Всемогутнім Богом і молитву за повну і остаточну перемогу України  у війні з «рашистськими» окупантами. Молимося, щоб у теперішній час сила Біблійних чудес проявилася у повній мірі і у  війні з російським агресором. Слідуючи Біблійним настановам ми також будемо молитися  проти зрадництва та корупції і мріємо побачити оновлену, чисту та праведну Україну, бо лише у такому стані вона буде сильною та процвітаючою!

Отже просимо Вас, шановний Володимире Олександровичу, підтримати нас та звернутися до усього українського народу із закликом до Молитовного Віче покаяння та змирення перед Богом та молитви за повну перемогу України у війні 8 травня 2022 року.

 

З повагою та надією на розуміння і підтримку

 від імені християн України

Scroll to top